TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO -
150TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Duvarda Metalin Gücü

Duvarda Metalin Gücü

27 Jun 2022
Duvarda Metalin Gücü

Evlerimiz artık daha farklı dekoratif ürünlerle donatılıyor. Eskiden sadece tablo ve resimler veya duvar halılarıyla süslenebilirken, bugünkü seçenekler oldukça farklı. Bu seçeneklerden biri de şüphesiz metal duvar aksesuarları.

İnsanlık tarihi boyunca çekici bir materyal olan metal, sert dokusu ve görünümüyle oldukça ilgi çekici olmuştur. Yeni nesilde ise duvar dekoru olarak birçok çeşitlendirmeyle sunulabiliyor. Her türlü figür ve şekli mevcut. Hayvan figürleri, sanat figürleri, doğa figürleri, oyun figürleri, hatta soyut sanat figürleri bile uygulanabiliyor. Biz de MIGNATIS olarak bu çekici ürünün büyüsünden ayrılmak istemedik. Duvarlarınızdaki imzalarımıza metali de eklemek istedik.

Metal Duvar aksesurlarının en belirgin özelliği, kaliteli bir görünüm yaratması ve duvar ile arasında 1-2cm boşluk oluşturarak güzel gölgeler yaratması denebilir. Oldukça kaliteli bir duvar dekoru hissi yaratmakla birlikte evin havasını tamamen değiştirebilecek güçte olabiliyor.

Evin her kısmında kullanıma uygun olan bu ürünler, yeri geldiğinde mutfak dekorasyonunu tamamlıyor, yeri geldiğinde ise banyo dekorasyonuna katkı sağlayabiliyor. Yatak üstü dekorasyonu olarak veya oturma odası dekorasyonu olmak için de çok uygun.  Bu tamamen sizin zevkinize ve tasarım anlayışınıza kalıyor. Yüzlerce çeşidiyle dilediğiniz türde dekorasyon imkanı sağlayarak sizlere özgürlük sunuyor.

Metal dekorasyonların en güzel yanlarından biri ise, diğer dekor araçlarına göre oldukça uygun fiyatlara satılabilmesi. Normal bir tablo için binlerce lira ödemek zorunda kalabilirsiniz, ancak metal tasarım ürünler için bu kadar tutarlara kesinlikle gerek yok. Ekonomik bir ev dekorasyonu için oldukça uygun.

MIGNATIS olarak, sanata ve tasarıma verdiğimiz değer ile, yukarıda yazdıklarımızla uyuşan metal tasarımlar ve ürünler ortaya koymayı seviyoruz. Bu sayede son kullanıcının mutluluğunu görebiliyor, bundan güç alıyoruz.

 

Artık duvarınıza sadece tablo düşünmek zorunda olmamak, büyük bir özgürlük olsa gerek. 

Senin yorumların

Steve Watson
12 May 2023
Hi, We'd like to introduce to you our explainer video service, which we feel can benefit your site mignatis.com. You can view more of our work here: https://drive.google.com/drive/folders/1dLS-IyxSMWOfcCba0DlDG_vb4P-QK_ci?usp=share_link All of our videos are in a similar animated format as the above examples, and we have voice over artists with US/UK/Australian accents. We can also produce voice overs in languages other than English. They can show a solution to a problem or simply promote one of your products or services. They are concise, can be uploaded to video sites such as YouTube, and can be embedded into your website or featured on landing pages. Our prices are as follows depending on video length: Up to 1 minute = $259 1-2 minutes = $379 2-3 minutes = $489 *All prices above are in USD and include a full script, voice-over and video. If this is something you would like to discuss further, don't hesitate to reply. Kind Regards, Steve

Yorum ekle

Doğrulama Kodu