TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO -
150TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Mutluluğa Kurşun Sıkma Parkartını Nereden Satın Alabilirim?

Mutluluğa Kurşun Sıkma Parkartını Nereden Satın Alabilirim?

11 Nov 2018
Mutluluğa Kurşun Sıkma  Parkartını Nereden Satın Alabilirim?

MUTLULUĞA KURŞUN SIKMA BRANDASI PANKARTINI NEREDEN NASIL SATIN ALABİLİRİM? EN UYGUN FİYATI NEDİR, ZORUNLU BİR ÖLÇÜSÜ VAR MIDIR?

       Mutluluğa Kurşun Sıkma Brandası Pankartını Devletin Sokak düğünlerini, düğünlerde çıkan bir nevi silahlı yaralanma ve ölümlü vakaları önlemek için yasaklanmıştı. Bu yasağın ardından insanların ve düğün organizasyonları yapan firmaların ayaklanması sonucu valilerin bir araya gelip ortak karar almaları sonucunda tekrar sokaklarda düğünlerin yapılması kararını aldılar. Ancak bu kararın bir zorunlu bir getirisi oldu. Bu karar şöyle idi Sokakta düğün yapacakların düğün yapılan yerde görünür bir yere Mutluluğa Kurşun Sıkma Brandası Pankartını asmak zorunluluğu getirildi. Bu kararı da şu şekilde öğreniyor düğün sahipleri, sokakta düğün yapacakların polis karakollarından izin almaya gidildiğinde görevli memur bu Mutluluğa Kurşun Sıkma Brandası Pankartını, özellikle basılıp getirilmesini söylüyor. Bu pankartı gördüğünde ancak izin belgesini imzalıyor. Bu arada olması gereken en az pankartın ölçüsü 50x70 cm dir. Ama Renkli Reklam olarak bizim önerdiğimiz ölçü 100x75 cm'dir Neden bu ölçüyü öneriyorsunuz diye sorar iseniz çünkü bu pankartın amacı bazı insanların kendi mutluluğu keyfi için başkasının canına kast etmesini engellemek ve önüne geçmek dolayısıyla bu ölçünün büyük olması görünürlüğü artıracak ve o yazıyı göre göre bu eylemi yapmaya çekinecektir diye düşünüyorum.

       Bu brandayı Satın Almak için Şu Linkten ulaşabilir telefon açıp Denizli içinde iseniz acil bir durumunuz var ise eğer adresinize de kargo edebiliriz.

Bu arada küçük bir hatırlatma: Eğer bu pankartın düğün yapılan yerde olmaması durumunda cezai işlem uygulanacağını belirtmekteler. Ne kadar ceza ödeneceği ile ilgili henüz elimizde bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorum ekle

Doğrulama Kodu